Hakkımızda

EMSER, tüm restoran ekipmanları ve mutfak malzemeleri ihtiyaçlarını karşılamak için toptan fiyata 100.000 üzerinde ürün sunmaktadır. Yeni bir restoran açmak için projelendirme veya mevcut mutfak ve masa gereçleri için, profesyonel ekibimiz ile üstün ve etkili çözümleri en uygun fiyata ayağınıza getirir.

EMSER Mutfak sizin memnuniyetiniz için bir alışveriş deneyimi ötesine uzanır ve en yenilikçi ürün yelpazesi ile bütün mutfak ihtiyaçlarınızı tamamlayıp mutfak sektöründe öncü olmaya devam etmektedir!

Emser Grup, sektöründe önder şirketler grubuyla kaliteli hizmet anlayışına devam ediyor.


Kocatepe Kahve Evi

Farkını zamanla göstermeye başlayan Kocatepe Kahve Evleri, 20 yılı aşkın bir süredir sektöründe lider konuma yerleşmiş, özellikle 2010 yılından sonra yakaladığı büyüme trendiyle 100’ün üzerinde şube açmıştır. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc non lorem mollis, pulvinar augue eget, condimentum ipsum. Morbi laoreet eu nulla sit amet dignissim. Nunc non lorem mollis, pulvinar augue eget.


Porselen Store

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc non lorem mollis, pulvinar augue eget, condimentum ipsum. Morbi laoreet eu nulla sit amet dignissim. Nunc non lorem mollis, pulvinar augue eget. Nulla a accumsan odio. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Suspendisse dignissim aliquam metus eget condimentum.


Emser mutfak sizin memnuniyetiniz için iyi bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.